Z biegiem czasu organizacja turniejów sportowych cieszy się coraz większą popularnością. W zawodach bierze udział coraz więcej chętnych, w związku przyciąga to również firmy liczące na odpowiednią reklamę. Na to potrzebna jest jednak przestrzeń reklamowa. Gdzie można zamieścić reklamę tak, aby jednocześnie nie utrudniała, a wręcz była pomocna przy przebiegu takiego wydarzenia? Odpowiedzią są bramy startowe.

Czym są bramy startowe?

Bramy startowe są lekkimi, dmuchanymi konstrukcjami ustawianymi na miejscu początku, jak i końca trasy. Najczęściej są produkowane na kształt prostokąta z wyciętymi wierzchołkami, ewentualnie łuku. Ze względu na pokaźne rozmiary, można je bez trudu znaleźć na zdecydowanej większości wydarzeń sportowych. W niektórych przypadkach organizatorzy wieszają wzdłuż takiej bramy wstęgę, którą zwycięzca przerywa podczas biegu. Znajdziesz je w sklepie firmy Inventini, która specjalizuje się w produkcji nowoczesnych nośników reklamy.

Jakie są zalety bram startowych?

Podstawową zaletą tych konstrukcji jest niewątpliwie ich rozmiar. Bramy startowe wznoszą się ponad głowy uczestników, dzięki czemu każdemu łatwo odnaleźć miejsce rozpoczęcia wyścigu. Bardzo usprawnia to przebieg całego wydarzenia. Ponadto, materiały, z których są zbudowane pozwalają na umieszczanie na ich powierzchni najróżniejszych nadruków. Można je w ten sposób przyozdabiać lub umieszczać reklamy. Ze względu na umiejscowienie bram, ogłoszenia i loga na nich ulokowane będą na pewno widoczne we wszelkiego rodzaju transmisjach. Z innych zalet należy wymienić bardzo dużą mobilność, a także tworzenie ciekawej, profesjonalnej oprawy wizualnej danego wydarzenia.

Gdzie przydadzą się bramy startowe?

Zakres imprez, na których można skorzystać z zalet bram sportowych, jest bardzo pokaźny. Bardzo dobrze sprawdzają się we wszelkich wyścigach, zarówno rowerowych, jak i maratonach czy triathlonach. Ze względu na prostotę projektowania i przyozdabiania tych konstrukcji, można je bez trudu dostosować do dyscypliny. Ponadto, bramy stanowią znakomite akcesorium w sytuacji, gdy musimy liczyć się z koniecznością dynamicznego dostosowywania trasy wyścigu do warunków.

Podsumowanie

Bramy startowe są znakomitą pomocą przy organizowaniu imprez i wydarzeń sportowych. Ze względu na niewielką wagę i prostotę konstrukcji, można dzięki nim bez trudu oznaczyć linię startu, a dzięki swojemu wyglądowi konstrukcje te zdecydowanie zwiększają profesjonalizm oprawy danego wyścigu. Ze względu na dużą powierzchnię, konstrukcje te pozwalają również na umieszczanie reklamy w miejscu nienachalnym, lecz mimo to bardzo widocznym. Organizując tego typu imprezę, zdecydowanie warto wyposażyć się w tego typu akcesorium.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here